Vegetables & Leafy greens

BVB Substrates ontwikkelt een grote diversiteit aan producten specifiek gericht op de teelt van groenten en bladgroenten. Denk hierbij bijvoorbeeld aan groeizakken met veen of cocos. Daarnaast bieden we ook an-organische oplossingen aan zoals substraten gebaseerd op polyurethaanschuim en steenwol.

BVB Substrates produceert substraten die speciaal toegespitst zijn op de teelt van groenten en bladgroentes. Deze substraten stellen de kweker in staat om meer gezonde planten te kweken met minder water en meststoffen. Daarnaast draagt het gebruik van het juiste substraat bij aan een efficiënte teelt waarbij meer opbrengst op minder oppervlakte bereikt kan worden. Dit alles draagt bij aan een duurzame teelt.

Hieronder leest u enkele algemene voordelen van het gebruik van een substraat dat door ons specifiek voor uw situatie is ontwikkeld.

  • Duurzame teelt
  • Licht in gewicht (meerdere lagen)
  • Voedselveiligheid
  • Waterbesparing
  • Eenheid en uniformiteit in planten en oogst
  • Milieuvriendelijk
  • Maximaliseren van de opbrengst (kg) per gebruikte liter water

 

Op maat gemaakte substraten

BVB Substrates produceert enkel op maat gemaakte substraten voor de professionele kweker. Daarnaast kunnen we onze klanten voorzien van gedegen en professioneel advies over de teelt en hen op deze manier helpen bepalen welk soort substraat het meest geschikt zou zijn.

Wij produceren op bestelling, wat ons in de gelegenheid stelt snel aanpassingen in mengsels te maken en te reageren op de vraag van klanten en de markt.

Meer informatie

Heeft u vragen over de mogelijkheden met betrekking tot substraten voor groentes en bladgroenten, of wilt u precies weten wat wij voor u kunnen betekenen?
Neem dan gerust contact op met onze gespecialiseerde verkoopadviseurs:

Jan Dirksen (jdirksen@bvb-substrates.nl)

Robin Camphens (rcamphens@bvb-substrates.nl)

Richard Bremmer (rbremmer@bvb-substrates.nl)

John Noordam (jnoordam@bvb-substrates.nl)

Duitsland:
Ronald Erasmi (rerasmi@bvb-substrates.nl)

Export:
Johan van Gelderen (jvangelderen@bvb-substrates.nl)

Arjan Haasnoot (ahaasnoot@bvb-substrates.nl)

 

BVB Sublime

BVB Sublime is een innovatief, anorganisch substraat. Het luchtige, maar uitermate vormvaste polyurethaanschuim is speciaal ontwikkeld voor toepassing bij de kweek van groenten en bladgroenten. Doordat het vocht goed opneemt groeien dit soort planten hier goed in. Enkele belangrijke voordelen van het gebruik van BVB Sublime zijn:

  • Schoon substraat: geen vervuiling van de kweekgoten.
  • pH 6,0
  • Homogeen materiaal met gelijke celstructuur (zowel horizontaal als verticaal)
  • Lichtgewicht: positief voor transport
  • Geen netpot vereist. BVB Sublime kan direct in de kweekgoten geplaatst worden, waardoor de wortels van de plant niet belemmerd worden in hun groei.
  • Langer houdbare groentes: sla kan bijvoorbeeld met de BVB Sublime plug eraan verkocht worden.

Vraag onze verkoopadviseurs hiernaar!